SZUKASZ PRACY?

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:Prezes Zarządu

Twój zakres obowiązków

Prezes Zarządu ponosi odpowiedzialność za bieżące oraz długoterminowe wyniki działalności zarządzanych obszarów organizacyjnych, w szczególności ofertowanie, planowanie i realizację kontraktów spółki, zarządzanie aktywami trwałymi i nadzór nad procesami technologicznymi oraz bezpieczeństwo i higienę pracy.

Prezes Zarządu odpowiada za wynik finansowy Spółki, tworzenie i realizację strategii rozwoju Spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane ukończone studia techniczne w zakresie ochrony środowiska, chemii, inżynierii środowiska, ekonomiczne lub w zakresie zarządzania,
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z gospodarowaniem odpadami, w tym odpadami biodegradowalnymi,
  • Min. 10-letni staż pracy w tym min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkudziesięcioosobowym zespołem oraz zakładem produkcyjnym/technologicznym (mile widziane o podobnym profilu działalności),
  • Pełna zdolność do czynności prawnych, niekaralność i brak toczących się postępowań karnych wobec kandydata,
  • Niepodleganie określonym w przepisach prawa ograniczeniom lub zakazom zajmowania stanowiska członka Zarządu,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na komunikację biznesową.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej organizacji na strategicznym stanowisku;
  • Niezbędne narzędzia: samochód, telefon, laptop;
  • Nasza oferta jest doskonałą propozycją dla osób, które są pasjonatami ochrony środowiska i chcą rozwijać swoją karierę zarządzając instalacją do przetwarzania osadów ściekowych. Poszukujemy osób, które potrafią organizować pracę ludzi, są konsekwentne w dążeniu do celu i mają doświadczenie z pracą z wieloma interesariuszami, w tym urzędami państwowymi.
Dowiedz się więcej i aplikuj!